KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243289
nr 1524 3289
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Fiskförsäljare. Signerad. Olja på pannå, 120x60 cm, yttermått inklusive ram: 139x78 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:43:02
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg